Otsi lõpetajat:

Kätlin Kummel

  • Disainiteaduskond
  • Aksessuaari ja köitedisain
  • ba

“Smuuti” kindad

Kindad täis värskeid vitamiine, mineraale ning palju teisi kasulikke toitaineid, mis hoiavad organismi tervislikuna ning tugevana. Inspireeritud raskest koroona perioodist. Kinnastel on tikandid eri puuviljadest ning juurviljadest. Kindad on valmistatud metallikkangast ning on õmmeldud pärliniidiga.

Modell: Ly Oper

Meik, stilist ja fotograaf: Kätlin Kummel

“Positivity” kindad

Kursuse teema “Kaua sa kannatad kurbade naeru” käsitlusel oli minu eesmärgiks valmistada kindad, mille nägemine tooks positiivsust ning head energiat igasse päeva. Kinda mõte on luua kandjale positiivne, meeldiv ning hea õhkkond. Kinnastel on tikandid meeldivatest sõnumitest nagu “Mon chaton”, “Graceful heart”, “Moon in your eyes” ja palju muud. Kasutatud on efektniiti ning pärleid. Kindad on valmistatud kitsenahast.

Juhendaja: Juta Mölder

Meik, juuksed: Liina Miller

Modell: Johanna Kallas

Stilistika: Hanna Saagpakk, Katriann Kaasik

Fotograafid: Marie Sadé, Kätlin Kummel (rohelisel murutaustal olev foto)

“Vihmased tuled” kindad

“Vihmased tuled” kindad on inspireeritud tulede peegeldustest, mida näed tänavatel, sõiduteedel, aknal, kui päeval on sadanud kasvõi tibakene vihma. Need veeloigud koguvad endasse värve – peegeldust valgustitest, reklaamplakatitest, kuuvalgusest ning paljust muust. Justkui oleks nendest väikestest veeloikudest kasvanud välja vikerkaar. Kindad on õmmeldud efektniidiga, ülemine osa kinnitub kergelt trukkidega. Kindad on valmistatud kitse- ning lehmanahast.

Juhendaja: Juta Mölder

Modell: Ly Oper

Fotograafid: Marie Sadé, Kätlin Kummel

Sambakarnevali peakate ning kindad

Samba peakate on justkui üks osa sensuaalsest, seksikast, vormikast tegelasest, kes kannab nime Jessica Rabbit. Jessica Rabbit haarab lihtsa kergusega kõigi tähelepanu. Temas kiirgab enesekindlust, müsteeriumit ning põnevust. Samba peakate on valmistatud punasest vildist. Vilt kandub konstrueeritud metallile, lisatud lisatugevused. Samba peakate on kaunistatud eri pärlite, sulgede ning kristallidega, kaasa arvatud Swarovskitega. Jessica Rabbit poleks Jessica Rabbit kui ta ei kannaks seksikaid kindaid. Kindad lisavad tema isiksusele ekstravagantsust. Punased Jessica Rabbitist inspireeritud kindad on tikitud pärlitega ning õmmeldud efektniidiga. Valmistatud nahale sarnanevast kunstnahast.

Samba peakatte juhendaja: Anna Viik Archanjo

Modell: Henry Puk

Meik, stilist ja fotograaf: Kätlin Kummel